COMPAIR
D15H-D37H
15-37 kW
Sabit Hızlı
Hava Soğutmalı &
Su Soğutmalı
Yağsız Vidalı Kompresörler

 

COMPAIR
D15H RS-D37H RS

D50H SR-D110H SR
15-110 kW

Değişken Devirli
Hava & Su Soğutmalı
Yağsız Vidalı Kompresörler

 

ISO zero class

CompAir DH Serisi %100 yağsız su enjekteli vidalı kompresörlerle, işletmeniz ve bütçeniz için faydalı, temiz, güvenilir ve düşük maliyetli bir basınçlı hava elde edersiniz. En küçük yağ zerreciğinin dahi ürünün bozulmasına veya üretim ekipmanlarının hasar görmesine yol açabileceği pek çok uygulama için, havanın saflığı kritik önem taşır. Bu nedenle ISO 8573-1 Class Zero (2010) sertifikalı CompAir DH Serisi kompresörün hiçbir yerinde yağ bulunmamaktadır ve silikonsuzdur. Böylece yağ kontaminasyonu riski ortadan kaldırılarak kompresör daha iyi ve emniyetli hale getirilmektedir. 


DH kompresör simulasyonu


 

Garantili Yağsız

CompAir DH, Enerji Tasarruflarınız için Yeni Kaynağınız!
CompAir DH'nin eşsiz tasarımı, düşük hız ve düşük çalışma sıcaklığını birlikte elde ederek yüksek verim ve bileşenlerin daha az aşınmasını sağlar. Tek aşamalı, direkt akuple, dişli veya kayışı olmayan motorlar kullanarak verimliliği azami seviyeye çıkarır. Hız ayarlı oluşu sıkıştırılmış havayı yalnızca ihtiyacı olan uygulamaya tedarik ederek gereksiz enerji tüketimlerini önler. DH serisi yağsız kompresörler, benzerlerinden oldukça az sayıda hareketli parçaya sahiptir, bu nedenle arıza riski çok düşüktür ve düşük hızla dengeli rulman yükleri sayesinde vida ömrü uzayarak düşük maliyetli çalışma sağlamaktadır. İzotermal basınç seviyelerinde 60℃'den düşük çalışma sıcaklıkları elde edilir. Bu sayede dahili hava soğutucu ihtiyacı da kalkar ve basınç düşüşünü azaltmak için kullanılan enerji tüketimi asgari seviyeye iner.

Bilindiği gibi kompresör maliyetlerinin en büyük kısmını enerji giderleri oluşturmaktadır. CompAir tasarımının her aşamasına enerji tasarrufu sağlayan teknolojisini dahil ederek; daha güçlü ve daha akıllı çalışan kompresörler üretmektedir.

Enerji Tasarrufu

compair enerji tasarrufu

CompAir'in Kompresyonda İleri Teknolojisi

*Kompresörde hiç yağ kullanılmaması, kontaminasyon sorunlarını ortadan kaldırır.
*Tek kademeli, direkt akuple vida verimliliği azami seviyeye çıkarıp, bakım ihtiyacını asgari seviyeye indirir.
*Yüksek verimli su enjeksiyonu, kompresyon sürecinde yağlama işlevi görüp, soğutma ve sızdırmazlık sağlayarak verimliliği azami seviyeye çıkartır.
*Dişli kutusunun olmaması, onunla ilgili yağ ihtiyacını ortadan kaldırır, bakım masrafını azaltır.
*Yataklara düşük yük binmesi ve düşük hız, yağlama gerektirmeyen, ömrünün sonuna kadar sızdırmaz kalacak yatakların kullanılabileceği anlamına gelir.
*Değişken devirli sürücü teknolojisiyle enerji giderleri asgariye düşürülür.
*Geniş kapsamlı kumanda özelliği sayesinde emniyetli ve güvenli çalışma sağlanır. Kumanda sistemleri ayrıca uzaktan iletişim iletişim imkanı tanımaktadır.
*Tamamen kapalı ve sessiz kanopi gürültüyü azaltır ve kurulumu kolaylaştırır.