standart pistonlu kompresörler

CompAir; 100 seneyi aşkın bir süredir pistonlu hava kompresörleri üretimi yapmaktadır. Bu alandaki eşsiz tecrübesiyle atölyelerde kullanılan küçük modellerden, açık denizlerdeki özel uygulamalar için özel olarak üretilen devasa modellere kadar olan geniş portfolyosuyla, hem yağ enjekteli hem de yağsız çözümler sunar. Tek bir silindirden müteşekkil küçük debili ve düşük basınçlı modellerden; çok kademeli, yüksek debili ve çok yüksek basınçlı birçok konfigürasyona ulaşabilirsiniz. 

compair-v-compact kompresör

COMPAIR
R Serisi

Pistonlu Kompresörler

r serisi pistonlu kompresörler
4-12 bar (g)
7.5-18.7 m³/dk
45-110 kW

COMPAIR
V Compact & V Major

Pistonlu Kompresörler

v serisi pistonlu kompresörler
1.5-20.5 bar (g)
15.1-69.9 m³/dk
90-315 kW

PDF ikonuR Serisi
Pistonlu Kompresörler

PDF ikonuV Compact & V Major
Pistonlu Kompresörler

R/RZ Serisi Pistonlu Kompresörler

R080Z-R180Z yağsız ve yağ enjekteli Champion serisi kompresörler aşırı zorlu koşullarda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Açık kasa ve ses yalıtımlı kapalı konfigürasyonlarda sipariş edebilirsiniz. Ayrıca RZ serisi kompresörler kolay kullanım tasarımına sahiptir. 

R/RZ serisi basit ve dayanıklı konstrüksiyonu ile bakım ihtiyacını ve masrafını asgariye indirir. Bakımlarımızı “Risksiz basınçlı hava” bakım paketimizle uygularız. Diğer yağsız kompresör sistemlerine kıyasla yılda 14.000 avroya kadar tasarruf imkanı sunan Yağsız RZ serisi bu üstünlüğünü yüksek enerji verimliliği ve %8’e kadar düşen yüksüz çalışma güç ihtiyacıyla sağlamaktadır.

V Compact & V Major Pistonlu Kompresörler

V major serisi çift zamanlı, düşük devirli, su soğumalı kompresörler yağsız ve yağ enjekteli seçenekleriyle 1.5 - 20.5 barg basınç, 90 - 315 güçlerindeki geniş bir portföye sahiptir. CompAir pistonlu kompresörleri 1920'den beri sürekli malzeme ve tasarım iyileştirmeleriyle üretilen, sektördeki en önemli çözüm ortağınızdır.

Dünya çapında binlerce ürünümüz uzun ve sürekli çalışma yüküyle görev yapmakta, her endüstri ve çevre koşulunda yüksek verimle çalışmaktadır. Yirmiyi aşkın farklı modeliyle çok geniş aralıktaki ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.