compair garanti

CompAir Assure Garanti ve Servis programları size 44.000 saat/6 yıl* boyunca gönül rahatlığı sağlayan, sektördeki en cömert garantilerden biridir. Elde edeceğiniz faydalar:
- Assure garantisi kompresör sahibine tamamen ücretsizdir.**
- CompAir yetkili servis sağlayıcısı, kaliteli servis garantinizdir.
- Garantiyi destekleyen ve genişleten bir Assure servis sözleşmesi, kesin bakım bütçesi ve sahip olma maliyetini elde etmenize olanak verir.
- Orijinal CompAir yedek parça ve yağları kompresörünüzün ömrünü ve verimini arttırır.

*Hangisi Erken Gerçekleşirse.
**Hüküm&Şartlara Tabidir.

assure garanti belgesi

Gelişmiş Tasarım - Kolay Servis

Bu paketler servis noktalarına kolay erişim sağlanacak şekilde tasarlanmıştır. Yan kapaklar mafsallıdır ve çıkarılarak tüm servis noktalarına tam erişim sağlanır. Hareketli parçaların daha az olması da bakım giderlerini düşürür.

Orijinal Yedek Parçalar

Orijinal CompAir yedek parçaları ve yağları, basınçlı havada cihazın güvenirliği ve veriminin en yüksek standartlarda korunmasını sağlar. CompAir yedek parçaları ve yağları, şu üstün özellikleriyle tanınmıştır.
- En çetin koşullarda bile uzun hizmet ömrü
- Enerji tasarrufu sağlayan asgari miktarda kayıp
- Yüksek güvenirlik sayesinde fabrika çalışma süresinde artış
- En katı kalite güvence sistemleri çerçevesinde üretilen ürünler

assure-assistenza

En Kısa Sürede ve Her An Erişim Olanağı 

CompAir'in stok kontrol politikası uzay, havacılık ve otomotiv endüstrilerinde bulunan en iyi uygulamaları kullanmaktadır. Bu en uygun yedek parça ve yağların istendiği zaman, garantili olarak bulunabilmesini güvenceye almaktadır. Bu yedek parça erişim garantisi, kompresörünüzün satın alım tarihi ne olursa olsun, kullanım ömrü boyunca geçerlidir.