25 yıla dayanan tecrübesi ile endüstriyel karışım gazları konusunda İngiltere’nin köklü firmalarından olan BSL Gaz Teknolojileri geniş ürün yelpazesiyle endüstriyel gaz tedarikçileri başta olmak üzere, gaz kullanan tüm üreticilere hizmet sağlamaktadır.

"Mixing Knowledge & Resource Delivering Thought Provoking Mixed Gas Solutions"

bsl gas technologies


 

 

 

 

Gaz Mikserleri

Ürün portföyünde bulunan gaz mikserleri, gaz kontrol panelleri, gaz karışım valfleri ve gaz filtreleriyle dünya genelinde 250.000’in üzerinde başarılı uygulamaya imza atmıştır.

Amerika pazarında da faaliyet gösteren BSL, satış ve sonrası hizmetlerini, kardeş firması McDantim Gas Blending Technologies aracılığıyla sağlamaktadır.

İngiltere ve dünyada başta içecek sektörü olmak üzere endüstriyel basınçlı gazlar ile ilgili yönetmelik ve standartların oluşturmasına sürekli katkı sağlayan BSL; BCGA (British Compressed Gaz Association) ve Brewing Food and Beverage Industry Suppliers Association kurumlarına üyedir.

Uygulamalar

* Modifiye Atmosfer Paketleme (MAP) Uygulamaları: Gıda gazı ve kontrollü atmosfer ile paket içerisindeki ürünü koruma ve raf ömrünü arttırma
* Bira Hazırlama ve İçecek Uygulamaları
* Endüstriyel Gaz Karışım Uygulamaları: Özel kaynak proseslerinde kullanılan gazların hazırlanması
* Endüstriyel Kaynak ve Lehimleme Uygulamaları