Adicomp, gaz kompresörleri ve şartlandırması alanında uzmanlaşmış İtalya menşeli bir kompresör üreticisidir. Proje bazlı ihtiyaçlara sunduğu esnek çözümler ile Adicomp farklı koşullarda gaz basınçlandırması ve şartlandırılması için müşteriye/projeye özel “tailor made” ürünler sunar.

Farklı gaz türleri için farklı iklim ve kirlilik koşullarında, oldukça geniş bir basınç ve debi aralığında çalışabilen Adicomp kompresörleri patlayıcı ortamlarda çalışmaya uygun şekilde ATEX ve API direktiflerine uygun kompresörler üretir. 1998 yılından bu yana Türkiye dahil 63 ülkede 2000’den fazla Adicomp kompresörü sorunsuzca çalışmaktadır.

2013 yılında “Termomeccanica S.p.A. Group” bünyesine katılan Adicomp, üretimini İtalya’da yapmakta olup Adicomp Türkiye temsilciliği DHE Endüstriyel tarafından üstlenilmiştir. Doğalgaz, biyogaz, çöp gazı, shale gas (kaya gazı), wellhead gas (kuyubaşı gazı) v.b. projelerinde Adicomp kompresör satışı, teknik servis ve yedek parça desteği için firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz.

Atex logo

Adicomp Kompresor

 

 

Adicomp BVG

Vidalı Gaz Kompresörleri: Islak Gazlar
Kapasite: 6000Nm3/h'a kadar
Çıkış Basıncı: 3bar(g) - 25bar(g)
Nominal Güç: 2.2kW - 710kW

Broşür

 

 

 

 

Adicomp VGE &VGI

Vidalı Gaz Kompresörleri: Kuru Metan
Kapasite: 92 Nm
3/h’e kadar
Çıkış Basıncı: 5.5 bar(g) – 6 bar(g)
Nominal Güç: 4.0 kW – 11 kW

Broşür

 

 

Adicomp VG

Vidalı Gaz Kompresörleri: Kuru metan ve Doğalgaz
Kapasite: 6000 Nm3/h’e kadar
Çıkış basıncı: 3 bar(g) – 25 bar(g)
Nominal Güç: 2.2 kW – 710 kW

Broşür

 

 


Adicomp Compression & Treatment

Adicomp kompresör Uygulama