İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon  :  +90 (216) 549 26 80/6 Hat
Faks  :  +90 (216) 549 26 86
E-Posta  :  dhe@dhe.com.tr
Önemli Not:  

 

Pandemi koşulları sebebiyle mesai saatlerimiz 09:00 - 17:00 olarak değiştirilmiştir. Mesai saatlerimiz dışındaki acil durumlar için 0545 258 16 16 no'lu numaraya ulaşabilirsiniz, ilgili kişiye yönlendirme yapılacaktır. 

 

Adres  :  Girne Mah. Irmaklar Sk. Küçükyalı İş
 Merkezi No:72- 12C Küçükyalı
 Maltepe - İstanbul / TÜRKİYE
Koordinatlar  : 40° 56' 32.9" Kuzey
29° 08' 03.6" Doğu

 

 

 

 

 

 

 
 
KİŞİSEL İLETİŞİM BİLGİLERİ
 
POZİSYON AD SOYAD E-POSTA
Genel Müdür Başar MOMANİ basar@dhe.com.tr
Satış Müdürü  Burak YÜCE burak@dhe.com.tr
Satış Mühendisi Metin ÇELİK metin@dhe.com.tr
Satış Mühendisi Adil GÖK adil@dhe.com.tr
     
Proje Mühendisi  Veli Cihangir ÖZYAR veli@dhe.com.tr
Proje Mühendisi  İlker ERSOY ilker@dhe.com.tr
     
Teknik Servis  Müdürü Ali Rıza ÇINAR ali@dhe.com.tr
Teknik Ser. Mühendisi Yusuf Onur ÇATALBAŞ yusufonur@dhe.com.tr
     
İthalat - İhr. & Sevkiyat Mrs. Ümit KASAPLAR umit@dhe.com.tr
İthalat - İhr. & Sevkiyat Duygu AY duygu@dhe.com.tr
 Muhasebe Sorumlusu  Ata Ahmet SIDAL muhasebe@dhe.com.tr
Sekreterya D. Gamze ÜNAL ofis@dhe.com.tr

 

 

 

 

İLETİŞİM FORMU

Ad-Soyad (Gerekli)

E-Posta (Gerekli)

Konu

Mesaj